Shinestone prezentuje klasyczne jubilerstwo połączone ze współczesnym designem oraz pierwotne metody wytwarzania biżuterii łączące się z nowymi technologiami. Doświadczenie jubilerskie trwa od ponad 30 lat, specjalizujemy się w autorskich kolekcjach i indywidualnych zamówieniach dedykowanych dla szerokiego grona odbiorców.

Firma produkuje zarówno wzory biżuterii dostępne w sklepie od ręki, ale również daje możliwość składania przez klienta indywidualnych zamówień uzgodnionych wcześniej na podstawie prezentowanych wzorów lub osobiste składanie zamówień w pracowni. Zamówienia autorskie to indywidualne wzornictwo, technika wykonania oraz dopasowanie odpowiednich materiałów w projekcie.

Firma Shinestone wychodzi naprzeciw potrzebom klienta prezentując kolekcje o różnej stylistyce, nawiązującej zarówno do nowoczesnych trendów, designerskich rozwiązań jak i klasycznego wzornictwa złotniczego.

Ofertą, która wyróżnia tą firmę na tle innych jest możliwość realizacji indywidualnych zamówień oraz otwartej konsultacji z klientem drogą e-mailową. W naszej pracy odważnie łączymy materiały z nietypową stylistyką nadając biżuterii nowy charakter.